Balkonová zástěna vám zajistí soukromí

Co se vám vybaví, když se řekne balkon nebo terasa? Pro čím dál více lidí je to místo odpočinku. Po práci si sednou do pohodlného křesla a za svitu sluníčka si vypijí své oblíbené kafe, čaj, nebo koktejl. Přečtou si pár stránek z rozečtené knihy, nasadí si sluchátka a poslouchají svoji oblíbenou hudbu, nebo si prostě jen vychutnávají chvilky ticha a odpočinku.

Vadí vám, že na balkoně nemáte dostatek soukromí? Máme pro vás řešení! S ratanovými zástěnami si váš odpočinek užijete bez pohledů kolemjdoucích. 

Jedinečná technologie jejich výroby - svařením všech vláken - jim přináší vysokou odolnost proti:
- UV záření,
- mrazu,
- plísním,
- vodě.

Ratanové zástěny jsou odolné povětrnostním vlivům a ochrání vás na balkoně i před nárazy větru. Kromě zajištění soukromí a příjemnějšího posezení za chladnějších dnů přinese vašemu balkonu i nový design -  můžete si vybrat až z 8 barevných provedení - tmavě hnědá, čokoládová, tmavě šedá, černá, žíhaná hnědá/černá, žíhaná přírodní/hnědá, žíhaná zelená/hnědá, světle hnědá!

Balkonové ratanové zástěny se chlubí také velmi jednoduchou údržbou - stačí je omýt vodou nebo při větším znečištění vodou se saponátem.

Na výběr se nabízí několik rozměrů. Jsou k dostání ve výšce 75 cm, 90 cm, 100 cm a 200 cm. Vaší pozornosti by neměly uniknout ani nízké 19 centimetrové pásy, ze kterých můžete vytvořit originální kombinaci dvou nebo více odstínů. Proplétat je pak můžete buď vodorovně pod sebe nebo kolmo do sebe.

Pojďme si ještě jednou shrnout výhody ratanových balkonových zástěn:
- poskytnou vám soukromí
- jsou vysoce odolné (proti UV záření, mrazu, plísním a vodě)
- ochrání vás před chladným větrem
- k dostání v 8 barevných provedení
- jednoduchá údržba
- na výběr z několika rozměrů

...a navíc - v našem sortimentu najdete zakončovací lištu (designově doplní ratanovou zástěnu a upevní ji při silném větru) a speciální montážní spojovací pásky ve 3 barvách, aby se úplně ztratily v celkovém pohledu na zástěnu!