Zahradní netkaná textilie černá 50g/m2 1,6 / 10m

Kód: 536081
Akce
Neohodnoceno
Značka: M.A.T. Group
149 Kč –9 %
Zahradní netkaná textilie černá 50g/m2 1,6 / 10m
149 Kč –9 % 135 Kč
Skladem

Netkaná textilie se stala doslova nepostradatelným pomocníkem všech zahradníků a zemědělců. Pokládá se přímo na půdu, kde zabraňuje prorůstání plevelů, ale zároveň propouští vodu i vzduch do půdy, čímž si vysloužila svoji vysokou oblibu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Netkaná textilie se stala doslova nepostradatelným pomocníkem všech zahradníků a zemědělců. Pokládá  se přímo na půdu, kde zabraňuje prorůstání plevelů, ale zároveň propouští vodu i vzduch do půdy, čímž si vysloužila svoji vysokou oblibu.

Námi nabízená černá, mulčovací netkaná textilie má hmotnost 50 g/m2 a použít ji lze jak pod jahody, okurky, rajčata, tak i pod okrasné rostliny a záhony. Díky používání netkané textilie snížíte spotřebu chemických prostředků (herbicidů), čímž se vaše zahradničení stane zase o něco více ekologické a zdravější.

Černá, netkaná textilie je vyrobena z polypropylenu, dlouhodobě odolává slunečnímu (UV) záření a je určena k víceletému použití. Netkaná textilie je vhodná také pod mulčovací kůru, kde vydrží neporušena 5 - 6 let. Samozřejmostí je odolnost vůči plísním.

Parametry

  • Rozměr: 1,6 x 10 m;
  • Hustota: 50 g/m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní textilie a fólie
Barva: černá
Materiál: polypropylen
Rozměr: 1,6 x 10 m
Typ: netkaná mulčovací textilie, textilie proti plevelu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: