Proč si vybrat stropní sušák IDEAL

Stropní sušák IDEAL vyrábíme již od roku 1994 a je to náš originální český výrobek. Dodáváme jej v několika délkových variantách od 100 cm až do 220 cm odstupňované po 10cm.

Proč je stropní sušák IDEAL tolik oblíbený v českých domácnostech?

Stropní sušák IDEAL vám pomůže využít prostor v koupelně, na chodbě, na terase, na balkoně nebo lodžii, a to s maximálním pohodlím při věšení mokrého prádla.

  1. Prádlo visí u stropu, kde mnohem méně překáží a pokud je sušák nad vanou, lze se v ní dokonce sprchovat nebo koupat.
  2. U stropu je větší teplo, proto schne prádlo rychleji.
  3. Prádlo se velmi pohodlně věší na sušící tyče ve výšce, která je vám příjemná.
  4. Prádlo sušíte na sušících tyčích takže prádlo můžete přes tyče pouze „přehodit“ a tyč vám nevytvoří na prádle nepěknou ostrou hranu jako úzká prádelní šňůra.
  5. Žádná námaha s těžkým mokrým prádlem, s kladkou lehce prádlo pověsíte; je to podobný pohyb, jako byste vytahovali žaluzie.
  6. Žádné složité ovládání, ale jen pomocí kladky se prádlo snadno vytáhne nahoru třeba až ke stropu (výšku, ve které se prádlo bude nacházet si zvolíte sami pomocí uzlíků, které si vytvoříte na vytahovací šňůře).
  7. Sušák IDEAL je velmi žádaný u seniorů a lidí s omezenou pohyblivostí právě kvůli snadnému ovládání.

Náhradní díly pro sušák IDEAL

Každý výrobek má svou trvanlivost a může se stát, že se něco pokazí. Nabízíme proto možnost zakoupit k našim stropním sušákům IDEAL veškeré náhradní díly, které máme vždy skladem. Ať už sháníte náhradní šňůru, koncovky k sušícím tyčím, hřebínek, nebo zvonečky pro stropní sušák IDEAL. Najdete vždy na našem e-shopu.

Recenze od zákazníků

Jak jsou se stropním sušákem Ideál spokojené naše zákaznice? Přečtěte si recenzi od paní Jany na tomto odkazu. >>>

Varianty stropního sušáku IDEAL

Vybírejte podle počtu sušících tyčí - 5, 6 nebo 7. Po kliknutí na variantu si následně vyberte délku tyčí, a to od 100 cm po 220 cm.